Oceniamy dostawców w oparciu o rygorystyczne testy i badania, ale także bierzemy pod uwagę opinie użytkowników i nasze umowy handlowe z dostawcami. Ta strona zawiera linki partnerskie.Oświadczenie dotyczące reklam

Hukot Recenzja 2024 – Dlaczego to Twój najlepszy zakład

James Guill James Guill Ekspert ds. hostingu sieci

Hukot oferuje niedrogie rozwiązania hostingowe z doskonałymi funkcjami i zabezpieczeniami, w tym ochroną DDoS i zaporę sieciową.

Hostowaliśmy tę samą witrynę WordPress na najpopularniejszych platformach hostingowych i mierzyliśmy ich wydajność
Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze wyniki >>

Przegląd

Hukot ma siedzibę w Republice Czeskiej i działa od 2005 roku. OferujE szeroką gamę produktów hostingowych i serwerowych, odpowiednich zarówno dla osobistych, jak i biznesowych stron internetowych. Standardowy hosting nie tylko jest przystępny cenowo, ale oferuje także doskonałe funkcje, takie jak masywny system magazynowania, nieograniczona przepustowość i doskonałe zabezpieczenia.

Funkcje i łatwość obsługi

Hukot oferuje skalowalną witrynę internetową z doskonałymi funkcjami, włącznie z masywnym systemem magazynowania. Podstawowe funkcje zawierają:

 • Od 2 GB do nieograniczonej przestrzeni dyskowej
 • Nieograniczoną przepustowość
 • Automatyczny instalator programów WordPress, Joomla, Drupal i PrestaShop
 • Ochrona antywirusowa i antyspamowa
 • Niestandardowe zarządzanie DNS
 • Bezpłatne migracje do witryn

Oprócz antywirusów i antyspamu ochrona zapewnia również zabezpieczenie przed atakami DDoS i zaporę sieciową oraz szereg przydatnych funkcji.

 • Obsługa PHP 5.2 – 7.1
 • Bezpłatne certyfikaty SSL
 • Regularne kopie zapasowe
 • Obsługa zadań Cron
 • Ochrona DDoS i zapora sieciowa

Plany są dostarczane z co najmniej cotygodniowymi kopiami zapasowymi podczas gdy ich najlepsze plany wykonują codzienne kopie zapasowe. Bezpłatne certyfikaty SSL obejmują również bezpłatne przedłużenia, dzięki czemu można zaoszczędzić 50 USD lub więcej rocznie na każdej domenie.

Plany Hukot najlepiej nadają się dla kompetentnych początkujących i doświadczonych webmasterów. Ich auto-instalator jest ograniczony do najpopularniejszych narzędzi internetowych, takich jak WordPress. W przeciwnym razie będziesz musiał użyć cPanel do przesłania plików. Większość doświadczonych webmasterów nie będzie miała problemów z korzystaniem z cPanelu.

Ceny i wsparcie klienta

Hukot oferuje cztery pakiety hostingowe. Poniżej przedstawiono różnice między planami:

Klídeček Normálka V pohodě Hukot
Pamięć 2 GB 6 GB Nielimitowana Nielimitowana
Domeny 1 2 Nielimitowane Nielimitowane
Skrzynki pocztowe 1 2 Nielimitowane Nielimitowane
Kopie zapasowe Co tydzień Co tydzień Codziennie Codziennie
WAF Nie Nie Tak Tak

Każdy plan zapewnia doskonałe miejsce do przechowywania wielu obsługiwanych domen. Plany Klídeček i Normálka nie posiadają WAF (systemu ochrony aplikacji webowych) i są ograniczone do skrzynek pocztowych. Różnica w cenie między Klídeček i Normálka

Hukot jest najdroższym oferowanym planem, ponieważ jest to bardzo zaawansowany format planu, natomiast V pohodě jest tak minimalny, że najlepiej będzie jeśli zaczniesz od V pohodě.

do ustalenia. Główną różnicą między planem Hukot, pozostałymi jest otrzymanie serwera VIP w chmurze dla swoich PHP i baz danych.

Jedno co podoba mi się w tej usłudze, to bezpłatne certyfikaty SSL automatycznie instalowane we wszystkich domenach. Nie są one darmowe tylko przez pierwszy rok, ale na całe życie witryny. Jednak nie otrzymujesz bezpłatnej nazwy domeny,, więc naliczona zostanie dodatkowa opłata, jeśli nie miałeś własnej wcześniej zarejestrowanej domeny.

Hukot oferuje wiele opcji wsparcia. Zapewniają wsparcie telefoniczne wraz z pocztą e-mail oraz poprzez czat na żywo. Nie podają jednak godzin pracy dla obsługi klienta, a gdy próbowałem dotrzeć do nich przez czat na żywo, byli w trybie offline. Obecnie nie mają w swojej ofercie bazy wiedzy. Dostępna jest strona społeczności Wiki, ale nie jest aktywna.

Cennik

Porównanie

Jak wypada Hukot na tle konkurencji?

dhosting.plPorównajNasza ocena4.9Porównaj
InterServerPorównajNasza ocena4.8Porównaj
HukotPorównajNasza ocena4.3Porównaj
Web Hosting HubPorównajNasza ocena3.8Porównaj

Hukot recenzja: Podsumowanie

Hukot oferuje jedne z najbardziej popularnych niedrogie standardowe usługi hostingowe, jakie widziałem. Większość usługodawców świadczących tak tanie usługi oferuje bardzo ograniczoną funkcjonalność. Dzięki Hukot zyskujesz niesamowite funkcje i możliwość hostowania niemal każdej formy strony internetowej, jaką możesz stworzyć.

Zalety

 • Solidne miejsce na dane i nieograniczona przepustowość
 • Ochrona antywirusowa, ochrona przed spamem, DDoS i zapora sieciowa
 • Bezpłatna migracja witryn
 • Bezpłatne certyfikaty SSL
 • Ich strona internetowa jest w języku angielskim

Wady

 • Czat na żywo nie działa w systemie 24/7
 • Brak darmowej nazwy domeny
James Guill James Guill
James Guill jest weteranem w dziedzinie wsparcia IT. Pracował dla największych światowych firm, w tym Ericsson, Compaq, GE, Bank of America i Dell.
3.1
Recenzje użytkowników
Na podstawie 8 recenzji w 2 językach
Bądź pierwszym użytkownikiem, który napisze recenzję Hukot po polsku!
Opinie użytkowników nie są zweryfikowane
Napisz recenzję
Możesz czytać recenzje użytkowników w innych językach
Odpowiedź na opinię
Odpowiedz
Wizyta Hukot
reply
pl
Błąd
onclick="trackClickout('event', 'clickout', 'Visit User Reviews', 'hukot', this, true, ReturnPopup );"
View 1 reply
Zobacz %d odpowiedzi
Administrace služeb

Chtěl bych upozornit, že již minimálně rok mají u hukotu úplně novou administraci služeb, na PC i mobilu super. Přehledné, moderní a hlavně funkční. Proti některým jsou dost napřed a hlavně s podporou si stále drží lidskost a profesionalitu s rychlostí odpovědí. Výpadky pokud jsou tak minimální mimo produkční časy na webhostingu, asi klasické upgrady tak neřeším :) VPS mi u nich jede přes 1000 dní uptime, to nemám ani v azure... Asi by to chtělo upravit recenzi s tou administrací.

avatar
Honza, Republika Czeska
16 Listopada 2022
5
webhosting a VPS

Mám u hukot cca 4 roky 16 webů na WP a naprostá spokojenost (tarify WH-03), dostupností si zákazníci nestěžují. VPS mám 5, to nejmenší i když mírně zdražili je na tu cenu pecka (DNS). Ostatní mám se 4GB a 8 GB RAM a ty mi jedou výrazně lépe než jsem měl v EC2. K tomu když porovnám cenu, jejich support se kterým jem neměl zatím žádný problém a hlavně reakce prakticky obratem ... no problem, cena výkon je u mě perfektní. Tento rok v létě přehodili webhostingové tarify na nové technické řešení a to je znát sakramensky, aktuálně nevidím ve výkonu konkurenci v tom našem pupku evropy :)

avatar
ktasy, Republika Czeska
04 Listopada 2022
5
VYPADKY A SPOMALENY SUPPORT

Posledné roky časté výpadky vps, horší packet loss ako býval, zdraženie od 1.1.2022 ( mne sa neracili ani poslať mail ze idú zdražovať ) z 50 Kč bez DPH na 75 Kč bez DPH. V tej cene s DPH môže byť u inej českej konkurencie aj 1 Gbit a nie 100 Mbit port. Viac krát sa stalo že vps sa bezdôvodne unich vyplo a musel nahodiť až support. Zo začiatku bývali ôk teraz odporúčam poobzerať sa po niečom inom. Support by mal riešiť každý podnet a nie keď sa im len chce ( mailový kontakt )

avatar
Hukot NET, Słowacja
28 Września 2022
1
Hukot je na pohodu

U hukotu hostujeme jako webstudio přes 50 webů různé velikosti v tarifech WH-03 a WH-PRO více než 5 let a neměli jsme žádné vážnější problémy a pokud nám nastali, tak telefon, email, chat podpora naprosto ochotná a i přes limit ostatních hosterů nápomocná a hlavně rychlá. Dostupnost měříme z více směrů a jejich SLA (99,9%) je daleko vyšší než uvádějí, takže za nás úplná pohoda (u jednoho free měření nám občas vykazuje vápadky ale ostatní měření ani zákazníci nic nehlásí). Osobně a za kolegy vývojáře mohu doporučit. Pajas

avatar
Pajas, Republika Czeska
17 Stycznia 2021
5
Za tu cenu je to drahé

VPS - VPS-W16G: SDD při menší záteži spadne na přenosovou rychlost nula = server zatuhne. Upload když se dostane na max. sítě je VPS po dobu vytížení nedostupné. Příplatek za 1 GB linku jsou vyhozené peníze kapacita linky je značně poddymenzovaná, reálně se držíte pod limitem 100 MB. Co funguje dobře je komunikace s helpdeskem, přátelské prostředí. Ale to bohužel nezachrání polofunkčnost služby. Super ceny, ale za tu cenu je to drahé, pokud to s VPS myslíte vážně, ty nervy za to nestojí. Na hraní nebo soukromý VPS pro sebe to ale stačí.

avatar
anonymus, Republika Czeska
02 Czerwca 2020
2
Zklamání

Asi dva roky bylo vše Ok, poslední dobou vypadává spojení přes FTP, zasekává se, navíc někdy se ani nejde přihlásit do administrace domény. Řešeno s technickou podporou neúspěšně. Pemýšlím, jak dostat data webu k sobě, když s FTP klienty je to o nervy. Odcházím se svými klienty hóóódně rychle jinam.

avatar
Zklamání, Republika Czeska
14 Maja 2020
1
Maximum muziky za minimum peněz

+ nejlevnější hosting s unlimited prostorem - program WH-03 (V pohodě) s nejlepším poměrem cena/výkon + nadstandardní PHP memory limit pro více verzí PHP 5 i 7 + HTTPS zdarma pro všechny domény i subdomény + velmi rychlá, ochotná a fundovaná podpora - omezený počet úloh spouštěných časovačem (CRON) Ostatní parametry hostingu jsou v porovnání s konkurencí většinou stejné a nebo lepší (záleží na konkrétním programu).

avatar
Scarab, Republika Czeska
17 Lutego 2020
5
Chmura rodzinnaUdostępnianie wielu użytkownikomPomoc ekspertówKopia zapasowaInteligentna synchronizacjaOsobiste rozwiązanieRozwiązanie biznesoweOpcje zespołówFoldery offlineHistoria i odzyskiwanie plików
Hukot Alternatywy
Dhosting.pl: Auto-skalowanie Premium
Nasza ocena
4.9
Elastyczny Web Hosting
Przeczytaj recenzję
Hostinger: Najlepsza wydajność i niski koszt
Nasza ocena
4.8
Bardzo niskie ceny długoterminowych planów
Przeczytaj recenzję
SiteGround: Najlepsze funkcje WordPress
Nasza ocena
4.8
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Przeczytaj recenzję
Nazwa.pl: Najlepsze zabezpieczenia
Nasza ocena
4.7
Duże bezpieczeństwo
Przeczytaj recenzję
253147
Najlepsza prędkość i uptimeimage

Świetny hosting za ŚWIETNĄ cenę

A do tego DARMOWA nazwa domeny i e-mail