Nasza strona internetowa zawiera linki do witryn partnerskich, gdzie za każdy zakup dokonany na tej stronie internetowej, po kliknięciu linków w naszej witrynie, otrzymujemy prowizję. Dowiedz się więcej. Udział w takich programach nie ma wpływu na nasze recenzje.

RECENZJE I OPINIA EKSPERTAWedos

Bethenny CarlBethenny CarlSpecjalistka ds. hostingu

WEDOS to serwis hostingowy w Czechach, który jest tani i oferuje prosty pakiet hostingowy z siedmiodniowym okresem próbnym. Zanim podejmiesz ostateczne decyzje, powinieneś sprawdzić tanie plany Hostingera.

Hostowaliśmy tę samą witrynę WordPress na najpopularniejszych platformach hostingowych i mierzyliśmy ich wydajność
Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze wyniki >>

Przegląd

WEDOS ma siedzibę w Republice Czeskiej i jest największym dostawcą usług hostingowych w kraju. Usługodawca posiadający 13-letnie doświadczenie zbudował swoją markę na niezawodności, bezpieczeństwie i jakości. Choć ich usługi są obecnie ograniczone głównie do Czech, Polski i Słowacji, planują rozszerzyć działalność na inne kraje Europy i świata. Strona internetowa firmy dostępna jest w języku angielskim, czeskim i polskim.

Funkcje i łatwość obsługi

WEDOS gwarantuje 99,99% dostępność oraz nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość dla wszystkich użytkowników. Możesz utworzyć nieograniczoną liczbę kont FTP dla podkatalogów i korzystać z funkcji automatycznego odpowiadania i przekierowania poczty e-mail. Usługa poczty e-mail jest oferowana w bezpieczny sposób z IMAPS, POP3S i SMTPS.

WEDOS1

Bezpieczeństwo witryn jest ważne dla wszystkich właścicieli stron internetowych. WEDOS oferuje ochronę przed DDoS oraz ochronę IDS/IPS w obu swoich pakietach hostingowych. Dodatkowo każdy użytkownik otrzymuje 5 GB wolnego miejsca na kopie zapasowe, co gwarantuje, że strona internetowa może zostać odzyskana, w przypadku, gdyby coś poszło nie tak po stronie serwera lub użytkownika. Kopie zapasowe są tworzone co tydzień. Funkcje antywirusowe i antyspamowe zapewniają ochronę przed złośliwymi wirusami, aby zarówno strona internetowa, jak i użytkownicy byli bezpieczni.

Dodatkowe usługi i funkcje obejmują:

  • CRON+
  • Dziennik dostępu i błędów
  • Nieograniczoną liczbę aliasów
  • Dodatkową przestrzeń e-mailową
  • Obsługę IPv6

Ceny i wsparcie klienta

WEDOS oferuje tylko dwa pakiety. Pierwszy pakiet hostingowy nazywa się MiniWeb i oferuje tylko 100 MB miejsca z nieograniczoną przepustowością. Ten darmowy pakiet jest idealny do zapoznania się z panelem sterowania i innymi funkcjami. Główny pakiet hostingowy nazywa się NoLimit i oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową, nieograniczoną przepustowość, bazy danych i konta pocztowe. W ramach tego pakietu można zarejestrować darmową domenę .eu, .pl lub .cz. Można skorzystać z 7-dniowego okresu testowego i przetestować ich funkcje.

Chociaż WEDOS oferuje całodobową pomoc przez czat na żywo, dostęp do niej można uzyskać tylko gdy zostaniesz klientem i uzyskasz dane do logowania. Możesz skontaktować się z nimi telefonicznie, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub odwiedzić sekcję bazy wiedzy, aby samemu znaleźć rozwiązanie swoich problemów. Mają także aktywne forum na swojej stronie internetowej, gdzie możesz opublikować zapytanie i poczekać, aż ktoś Ci pomoże.

Cennik

Porównanie

Jak wypada Wedos na tle konkurencji?

dhosting.plPorównaj4.9Porównaj
HostingerPorównaj4.9Porównaj
WedosPorównaj4.1Porównaj
BluehostPorównaj2.5Porównaj

Recenzje użytkowników

Na podstawie 5 recenzji w 1 językach
2.8
Bądź pierwszym użytkownikiem, który napisze recenzję Wedospo polsku!
Napisz recenzję
Możesz czytać recenzje użytkowników w innych językach
Odpowiedź na opinię
Odpowiedz
Wizyta Wedos
reply
pl
Błąd
onClick="trackClickout('event', 'clickout', 'Vendor Page - Visit User Reviews', 'wedos', this, true, ReturnPopup);"
View 1 reply
Zobacz %d odpowiedzi
Jan Laštůvka
1
Jan Laštůvka
Republika Czeska
15 Marca 2021
Nedoporučuji

Webhosting rozhodně nepodoručuji. Kvůli nějakému jejich problému na síti provedli obnovení webhostingu z 5 dní staré zálohy a kompletně znefunkčnily systém který jsem zde měl. Neobdržel jsem ani žádné upozornění, že k této akci došlo, což bylo opravdu nepříjené.

Peta
5
Peta
Republika Czeska
15 Grudnia 2020
pět hvězdiček

Já mám wedos rád. Obecně pro menší weby, které jsou přesně ty moje, je výborný a nikdy jsem neměl problém, který bych nedokázal vyřešit s podporou v chatu. Ten webchat je "schovaný" v sekci webhosting. Taky už jsem ho jednou hledal :) když udělali změny v uživatelském rozhraní. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvyknul na možná až příliš jednoduchý textový styl uživatelského rozhraní, ale všechno, co jsem kdy potřeboval, tak jsem tam našel buď sám nebo s radou od podpory. A instalátor aplikací je super, wordpress běží za chvíli. Dokonce mi i poslali úpravu .htaccess podle mé potřeby a jednou mi dali 50% slevu na obnovu ze zálohy. Určitě jsou i jiné a lepší hostingy v parametrech, ale tenhle pro můj účel vyhovuje, a také je fajn jejich filozofie. Takže za mě pět hvězdiček.

Kevino
2
Kevino
Republika Czeska
16 Lutego 2020
Šlo to z kopce

Dřív mě wedos bavil. Všechno v rámci vteřin (tím myslím fakt všechno). Zdá se mi, že zdražili a hlavně uživatelská podpora úplně k ničemu. Na objednávku a zaplacení JEDNÉ domény vám přijde nějakých 12 emailů včetně emailu o tom, že jste se přihlásili. Na webu se mi objevilo, že je web hosting vypnutý a co teď, že... Podpora úplně k ničemu, musel jsem si poradit sám, takže pokud máte web, který fakt musí běžet a je klienta, určitě ne wedos, pokud máte nějaké affil weby, wedos asi stačí. Ale všechno je tam úplně nepřehledné... Kolikrát na úplné primitivní hlouposti musím do návodu nebo do podpory... Naštěstí nejsem jediný. (Jinak bych se asi díky jejich zákaznické administraci jako hlupák) Takže, jestli máte někdo tip kam přejít, budu rád. Mám u wedosu pár desítek domén a hostingů na několika účtech, tak bych si tam přehodil i klienty a snad se to vyplatí. BTW málo možností na výběr služeb u wedosu, proto dávám "nevim" Hezký den všem!

Ronald Horn
1
Ronald Horn
Republika Czeska
30 Stycznia 2020
Wedos

S wedosem mám neustálý problém, co se pochopení týče. Chybí mi intuitvní navádění, jasná ukázka, barvy a v podstatě vše. Pokud se chci dostat k písm, musím instalovat např.: Metro CustomiZr, které ale na odkazu nefunguje. Barvy to samé. Akismet - nová registrace a tak stále dokola. Pro člověka středního věku, který potřebuje ucelený výrobek je to hotová pohroma. A to ani nemluvím o tom, jak stránky wedosu vypadají.. Grafikou stylistikou mi připomínají rok 1983.. Jako protipříklad pro lidi mého věku je mnohem lepší Wix, kde se výborě orientuji, veškerá nastavení se dají snadno pochopit, netápete v žádných "widgetech, H1, H2 a Akismetech". Wedos je pro mě nepoužitelný, to, co jsem na Wixu vytvořil během tří věčerů jsem na Wedosu nedokázal za půl roku..

image
WEDOS
06 Lutego 2020

Dobrý den, srovnáváte různé produkty a u WEDOS jste si zřejmě vybral webhosting, který asi neumíte ovládat a k tomu jste si dal zřejmě nějaký redakční systém. Ten také potom nezvládáte, ale to není chyba WEDOS, ale problém v tom, že jste si vybral něco, co neumíte. WEDOS nabízí podobnou službu, která Vám vyhovuje. Otestujte nový WEDOS WebSite Builder. https://wedos.website/

Stan
5
Stan
Republika Czeska
04 Września 2019
Nejlepší hosting ve střední Evropě

Super výkon za super ceny. Vysoké parametry služeb a skvělá dostupnost. Využívám Webhosting NoLimit, který je ideální pro weby na WordPress. WEDOS nabízí nejlevnější registraci a prodloužení domén. Poskytují nonstop zákaznickou podporu. Jsem u nich od začátku a maximální spokojenost. Doporučuji všem.

Wedos recenzja: Podsumowanie

Pakiet hostingowy WEDOS jest naprawdę tani i oferuje o wiele więcej, niż można się było spodziewać. Dzięki 7-dniowemu okresowi próbnemu i 180-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy zawsze możesz przetestować oferowane funkcje, zanim podejmiesz długoterminowe zobowiązania. Przed zakupem zapoznaj się z warunkami gwarancji zwrotu pieniędzy za 180 dni.

Zalety

  • Dostępny jest ograniczony bezpłatny pakiet
  • 7-dniowy okres próbny
  • Bezpłatna domena .eu, .pl lub .cz

Wady

  • Czat na żywo tylko po dokonaniu subskrypcji
  • Brak różnorodności oferowanych pakietów
Bethenny CarlBethenny Carl
Bethenny eats, sleeps, and breathes digital marketing. She helps clients take charge of brand awareness and create lead generation strategies via a number of marketing channels, including email, social media, SEO, and content. When not a marketing superwoman, you can find her playing with her three dogs on her five-acre property, or planting yummy treats in her vegetable garden. (She is also a bit of a Real Housewives junky, #guiltypleasure!)

Wedos Alternatywy

dhosting.pl
4.9
Elastyczny Web Hosting
Przeczytaj recenzję
SiteGround
4.8
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Przeczytaj recenzję
AZ.pl
4.7
Nielimitowany transfer
Przeczytaj recenzję
Kei.pl
4.6
Rozbudowany pakiet podstawowy
Przeczytaj recenzję
253152