1. Website Planet
 2. >
 3. Blog
 4. >
 5. Як анулювати обліковий запис у InterServer та отримати гроші назад

Як анулювати обліковий запис у InterServer та отримати гроші назад

Марк Холден
Марк Холден
16
September 09, 2019

Ми випробували політику повернення грошей InterServer. З радістю повідомляємо, що нам вдалося отримати свої гроші назад у повному обсязі, незважаючи на те, що ми обрали найдешевший тарифний план.

Ви оформили підписку на послуги InterServer, а потім передумали? Причин для ануляції тарифного плану InterServer може бути безліч, але ви можете впевнено зробити це завдяки гарантії повернення коштів.

Якщо ви шукаєте хостинг із відмінною продуктивністю за приємну ціну, ознайомтеся з Hostinger або одним з інших рекомендованих варіантів.

Дана інструкція пояснить, що саме потрібно зробити, щоб анулювати ваш обліковий запис у InterServer та отримати гроші назад.

Коротка інструкція з ануляції облікового запису

Щоб анулювати ваш обліковий запис у InterServer, виконайте наступні прості кроки:

 1. Увійдіть у панель інструментів InterServer.
 2. Натисніть на продукт, який ви хочете анулювати (наприклад, веб-хостинг).
 3. Прокрутіть сторінку донизу і виберіть «Анулювати веб-сайт».
 4. На наступному екрані у спадному меню біля запитання «Ви впевнені, що хочете анулювати?» виберіть «Так».
 5. Ви можете залишити відгук, але це не обов’язково.
 6. Після завершення натисніть «Продовжити».
 7. Повернення коштів відбудеться протягом декількох днів після початку процесу. Не забудьте перевірити спосіб оплати, щоб повернулася вся сума.

Мій досвід ануляції був плавним та легким

Тарифні плани для віртуального хостингу в InterServer пропонують 30-денну гарантію повернення коштів. Це означає, що ви можете відносно без ризиків розпочати користування хостингом та перевірити, чи відповідає він вашим потребам.

Якщо ви оформите підписку, а потім вирішите, що план вам не підходить, ви можете дуже просто анулювати його. Це можна зробити через панель інструментів без будь-якої допомоги служби підтримки клієнтів. Я слідував вищезгаданому процесу, і через дві хвилини мій обліковий запис було анульовано.

How to Cancel Your Account with InterServer and Get a Refund-image1

Єдиний незначний збій полягав у тому, що мене не повідомили, чи повернуть мені кошти. Це не стало проблемою, оскільки я зміг попросити допомоги у живому чаті. Консультант відповів швидко і порадив надіслати запит на повернення коштів. Це було легко.

How to Cancel Your Account with InterServer and Get a Refund-image2

Я подав заявку на повернення коштів у понеділок, а до середи гроші було перераховано на мою кредитну картку. Мені не потрібна була жодна допомога, усе було справді зрозумілим.

Найкращі альтернативи InterServer

Якщо ви анулювали свій обліковий запис у InterServer і шукаєте новий хостинг для веб-сайту, ось наші найкращі альтернативи InterServer:

 • Якщо вам потрібен більш доступний хостинг, Hostinger пропонує приємні початкові розцінки та навіть безкоштовні плани для початку роботи.
 • Якщо ви шукаєте варіант для початківців, у FastComet ви знайдете безліч простих у використанні інструментів для початку роботи.
 • Якщо ви бажаєте зосередитись на створенні свого веб-сайту WordPress, щоб не морочитися з налаштуваннями сервера та оновленнями системи, ознайомтеся з планами для віртуального хостингу Liquid Web керованими WordPress.

Висновки

Загалом анулювати обліковий запис у InterServer досить легко. Це насправді чи не єдине, що ви можете зробити виключно через панель адміністратора. Просто не забудьте перевірити, чи почався процес повернення коштів, що легко зробити за допомогою живого чату.

16 claps
Clap for the post if you found it useful!

Related posts

Show more related posts

Any comments?

0 out of minimum 100 characters
Required Field Maximal length of comment is equal 80000 chars Minimal length of comment is equal 100 chars

We check all user comments within 48 hours to make sure they are from real people like you. We're glad you found this article useful - we would appreciate it if you let more people know about it.

Share this blog post with friends and co-workers right now:

We check all comments within 48 hours to make sure they're from real users like you.

Once a month you will receive interesting, insightful tips, tricks, and advice to improve your website performance and reach your digital marketing goals!

So happy you liked it!

Share it with your friends!